Online E-Katalog Tasarmınızı Hemen Yaptırın, Rakiplerinizi Kıskandırın!
Anasayfa / Hizmetler / Bursa E-Katalog Tasarımı

Bursa E-Katalog Tasarımı

E katalog tasarımı günümüzde oldukça tercih edilmekte olup ulaşma kapasitesini artırmanın en iyi yol olarak görülüyor. Mevcut kapasitesi ile başarılı bir şekilde profesyonellik sunar. Beraberinde bu yöntem ile birlikte mevcut firmanın prestiji ve başarısı bu yöntem ile duyurulur. Günümüzde kurumsallığı yansıtan bu yöntem web siteleri için oldukça önemlidir. Müşteri kitlesinin artmasını ve beraberinde ise dergiler aracılığıyla istenilen bilginin doğru bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Firmamız bu alanda sunduğu hizmet ile bu amacı doğru bir şekilde gerçekleşir aynı zamanda oluşturduğu başarısı ile de isteklerinizi tam anlamıyla karşılar. Bu yüzden başarılı bir sonuç elde etmek istiyor iseniz bizimle iletişime geçerek bu hizmetten yararlanmanız mümkündür.

Neden E Katalog Tercih Ediliyor?

Sunulan e-katalog hizmeti kapsamında birçok avantaj olur. Bu avantajlardan yararlanmak isteyen firmaların firmamız ile iletişime geçmesi yeterlidir. E katalog tasarımı kapsamında ise şu avantajlar sunulur;

•    Mevcut firmanın tüm ürün ve hizmetlerine dair yeni bilgiler ile ulaşılır.
•    Oluşturulacak basın maliyeti daha düşük bir rakam olacaktır.
•    E katalog olması nedeniyle kâğıt kullanılmaz bu da çevre için faydalı bir durumdur.
•    Mobil cihazlara uygun olarak hazırlanmıştır.
•    Sınırsız bilgi imkânı sunar.
•    Hareketli bir tasarım ile daha dikkat çekici bir hale gelir.
•    Klasikleri ortadan kaldırılır  
•    Birçok kişiye anında ulaşım imkânı tanır.
•    Etkili bir reklam aracı olarak karşımıza çıkıyor. 
Tüm bu avantajlar ve daha fazlası için mutlaka e katalog tasarım hizmeti alınması gerekir.

Çevreye Faydalı Kataloglar 

Hazırlanan e katalog tasarımı ile firmalara PDF bir dosya sunuyoruz. Bu dosyanın en büyük ve en ilgi çekici yanı ise güvenlik açısından oldukça başarılı olmasıdır. Başarılı ve profesyonel bir şekilde hazırlanan tanıtım katalogları özgün bir şekilde hazırlanır ve sunulur. Katalog içerisinde yer alan hiçbir yazı ve resim alınamaz. Bu durumda oldukça avantajlı bir fayda sağlar.

Çevreye duyarlı bir şekilde hazırlanan kataloglar;

•    Tüm tarayıcılarda açılır.
•    Android, İPhone uyumu bulunur.
•    Web bağlantılı bir ürün listesine sahiptir.
•    Birçok arama motorunda aktif bir şekilde görülür. 
•    Gerekli Analiz entegrasyonu bulunur.
•    Çeşitli e-posta ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabilir.
•    Tamamen Özgün ve kusursuz bir şekilde hazırlanır.
•    Özenli bir içerik sunulur.
•    E katalog daima kolay bir ulaşım sağlar.
•    Sürekli olarak yenilikler meydana gelebilir.
•    Kullanımı oldukça kolay ve pratiktir.

Dijital Katalog Hizmet 

Firmamız tarafından sunulan e katalog tasarım hizmeti kapsamında sizlere deneyimli bir uygulama sunuyoruz. Sunulan uygulama ile birlikte oluşturulan hizmetimizde başarılı bir sonuç kaçınılmaz oluyor. E-ticaret özellikle başarılı bir reklam ile oldukça popüler hale gelir ve beraberinde kusursuz bir hizmet sunar. Firmamızda bu alanda sizlere kurumsallığın en iyi şekilde temsil edileceği bir katalog hizmeti veriyor. Verilen hizmet üzerine yer alan gerek grafikler gerekse diğer formatlar ile gerekli dosyaları oluştururken aynı zamanda rekabet ortamına uygun bir reklam aracı gelişiyor. Böylece kişiler hem gerekli önlemleri alıyor hem de rakibinize karşı büyük bir başarı elde etmenizi sağlıyor.

Profesyonel Bir Hizmet 

Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan e katalog tasarım hizmeti ile birlikte profesyonellik de beraberinde geliyor. Oluşturulan bu hizmette firmalar ve tüm büyük küçük işletmeler için başarılı bir reklam olanağı sunuluyor. Klasik katalog yöntemini oranla daha çok müşteri çeken kataloglar günümüzün en başarılı hizmetlerden birisi olmuş durumda. Bu durumların bilincinde olan firmamız mevcut çalışmalarına gün ve gün arttırarak sizlere eksiksiz bir hizmet anlayışı veriyor. Sizlerde sunulan bu hizmet ile profesyonel niyet çalışma istiyor iseniz bizimle iletişime geçiniz.

E Katalog Tasarımı Fiyatları 

Sizlere sunmakta olduğumuz e katalog tasarımı belli bir süreçten geçen bir işlemdir. Böylece firmaların ihtiyaçları ve özellikleri belirlenerek gerekli faktörler doğrultusunda katalog tasarımına geçilir. Tasarım konusu ise belirli bir süre olup ardından firmalara teslim edilmektedir. Günümüzde bulunan hizmetlerimiz ile e katalog tasarımı hizmetlerimiz fiyatlandırması ise kullanılan detaylara göre değişiklik gösterir. Ancak belli bir klasik yönteme göre daha az bir maliyete sahip olduğunu söylemek mümkündür. Sizlerde bu profesyonel hizmeti almak istiyor iseniz bizimle iletişime geçebilir ve bu konu hakkında tüm detaylara anında ulaşım sağlayabilirsiniz.
 Bursa E-Katalog Tasarımı İşlerimizYazar

Doğukan Gümüşsoy

Dinamiksoft Kurucu Ortağı & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Dinamiksoft 'da kurucu ortak ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın