Online E-Katalog Tasarmınızı Hemen Yaptırın, Rakiplerinizi Kıskandırın!
Anasayfa / Hizmetler / Bursa E-Ticaret Yazılımı

Bursa E-Ticaret Yazılımı

E-ticaret yazılımı her firmanın tercih etmesi gereken önemli bir hizmettir. E-ticaret yazılımı ile geleneksel ticaretten daha öteye geçmek ve firmayı öne taşımak mümkündür. Eski yöntemler ile yapılan ticaret metotlarında genel olarak kazanç daha düşüktür. Müşterinin adresinize uğraması ve ürün alması ile satış yapılabilmektedir. Bu ise hedef kitleniz olarak sadece çevrenizin olması anlamına gelecektir. Firmanızın bulunduğu alan, cadde veya sokak hedef kitlenize hitap edecektir. Ancak e-ticaret yazılımları ile bu durumlar ortadan kalkmaktadır. Mağazanız en sakin ve az nüfuslu ilçede olsa dahi çok büyük şehirlere satış yapmanız mümkün hale gelmektedir. Bu ancak e-ticaret ile mümkün olabilmektedir. Siz de e-ticaret paketlerimizi inceleyerek web sitenizi ve e-ticaret sitenizi kurabilirsiniz. 

E-ticaret Paketleri

Farklı birçok e-ticaret paketimiz mevcuttur. E-ticaret yazılımı hizmetimizden yararlanmak istediğinizde bu paketlerden dilediğinizi seçebilirsiniz. Paketlerden size uygun olanı seçtikten sonra hemen tasarıma başlıyoruz. Sonrasında ise en kısa sürede sizlere kusursuz bir web sitesi teslim ediyoruz. Bu web sitesinin içinde tüm ürünleriniz yer alacaktır. Ayrıca seçtiğiniz pakete göre çeşitli ek özellikler eklenecektir. Firmamız, web tasarım ve yazılım üzerine profesyonel personeller ile hizmet vermektedir. Bu sayede yapılan işlem çok kaliteli ve uzun vadede sorun çıkarmayacak cinsten olmaktadır. Seçeceğiniz e-ticaret paketi ile siz de bahsettiğimiz kusursuz tasarımlardan birisine kavuşabilirsiniz. Geleneksel ticaret yöntemlerinin yerini alan e-ticaret rüzgarına siz de firmanızla beraber kapılabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı artırmanız mümkündür. 

Responsive E-ticaret Siteleri

İnternet asıl hedef noktadır. Satışlar için internetin payı göz ardı edilemez. Artık insanlar günümüzde en ufak bir toplu iğneyi bile internetten alabilmektedir. Bu ise artık günümüzde e-ticaret yazılımı mevzusunun ne kadar önemli bir hal aldığının göstergesidir. E-ticaret paketleri arasından seçim yaptıktan sonra siz de bu tarz bir siteye kavuşabilirsiniz. Bu hizmetler kapsamında sunduğumuz bir diğer özellik ise responsive tasarımdır. Responsive tasarım en genel şekilde mobile uyumlu web sitesi olarak ifade edilebilir. İnternete bağlanılan cihazların çoğunun telefon olduğu düşünüldüğünde bu detayın çok fazla önemli olduğu fark edilecektir. Firmamız sizler için özel tasarımlar yapmakta ve mobil uyumlu web siteleri ile e-ticareti farklı bir boyuta taşımanıza olanak tanımaktadır. 

Markanıza Uygun E-ticaret Seçenekleri

Markaya uygun e-ticaret yazılımı her zaman önemlidir. Eğer markanıza uygun bir tasarım yapılmaz ise bu durumda müşterilerin ilgisini çekecek bir siteye kavuşmanız pek mümkün olmayacaktır. Bu yüzden mutlaka satış yapacağınız ürün grubuna uygun bir tasarım yapılmalıdır. Ayrıca renk seçimleri yapılırken logonuza ve ürünlerinize uygun detaylara yer verilmelidir. Tüm bunlara uygun web sitesi tasarımı firmamız tarafından yapılıyor. Alacağınız e-ticaret paketleri ile anahtar teslim kusursuz web siteleri inşa ediyoruz. Tüm pos işlemlerini tamamladıktan sonra ürünleri yüklenmiş ve ödeme almaya hazır web sitesine kavuşmanıza imkân tanıyoruz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile çalıştığı için bu alandaki ihtiyacınızı en iyi karşılayacak seviyeye sahiptir. 

Size Özel Konsept ile Müşteri Sayınızı Artırın!

Tasarımda firmaya özgü detaylara yer verilmesi önemlidir. Bir diğer önemli nokta ise e-ticaret sitesinin genel tasarımıdır. Yani bir kullanıcının siteye girdikten sonra nerelere tıklayacağı, nasıl bir görüntü ile karışılacağı ve ürünlerin nasıl listeleneceği asıl önemli detaydır. Eğer web sitesi düzgün tasarlanırsa ve özgün olursa kullanıcılar web sitenizi benimser. Bu yol ile müşteri sayınız artabilir. Firmamız verdiği özel konsept tasarım hizmetleri ile bu ihtiyacınızı karşılamaktadır. Yapılan tasarım sayesinde her zaman ilgi çekici olmanız ve yeni müşteriler kazanmanız mümkün hale getirilmektedir. E-ticaret yazılı konusunda lider olan firmamız tam anlamıyla size uygun tasarımlar yapmaktadır. 

XML Entegrasyonu ile Ürün Ekleyin!

E-ticaret yazılımı satın alacaksanız dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan birisi de e-ticaret sitesinin ürün yükleme özellikleridir. Ürünleri tek tek yüklemek zordur. Ancak tüm ürünlerinizi aldığınız bir XML dosyası ile yüklemek isterseniz e-ticaret paketlerimiz bunlara izin vermektedir. Bu sayede tek tıkla binlerce ürün yükleyebilirsiniz. Ayrıca toptancınızdan gelen yeni ürün paketlerini de anında sisteminize atarak sitenizde yayınlayabilirsiniz. Bu sayede siteniz daima güncel olacaktır. Sürekli yenilenen ürün stokları ile her geçen gün takipçi sayısını artıracaktır. Firmamız XML entegrasyonu konusunda da sizlere yardımcı oluyor. Siz de firmamızı arayarak bu konu hakkında detaylara ulaşabilirsiniz. Web yazılım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 Bursa E-Ticaret Yazılımı İşlerimizYazar

Doğukan Gümüşsoy

Dinamiksoft Kurucu Ortağı & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Dinamiksoft 'da kurucu ortak ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın