Online E-Katalog Tasarmınızı Hemen Yaptırın, Rakiplerinizi Kıskandırın!
Anasayfa / Hizmetler / Bursa Google Harita Yönetimi

Bursa Google Harita Yönetimi

Haritalar hayatımızda büyük bir öneme sahiptir. Özellikle bir dükkân veya firma ararken artık arama motorları yerine diğer haritaları kullanmaktayız. Gitmek istediğimiz yerin adını yazdığımızda genel olarak adres direkt olarak çıkmaktadır. Hayatımızın bu denli içine girmiş olan haritalar uygulamasında firmanızın da yer alması ve doğru bilgiler verilerek bulunması oldukça önemlidir. Google harita yönetimi tam da bu noktada devreye giriyor. Haritadaki konumunuzun doğru şekilde gösterilmesini ve buna ek olarak gerekli fotoğrafların bulunması hizmetimiz sayesinde mümkün hale geliyor. 

Google Harita Kaydının Önemi

Google harita yönetimi ile haritada konumunuzu belirleme işlemi gerçekleşmektedir. Bu aşamadan sonra ise daha kolay bulunabilir olmanız mümkün hale gelmektedir. Google haritalarda kayıtlı olmanın önemli olduğunu kesinleştiren birçok sebep vardır. Bu sebepleri şu şekilde sıralayabiliriz:

•    Müşteriler tarafından arandığınızda ve ziyaret edilmek istendiğinizde haritadaki konumunuz sizin hemen bulunabilmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden müşterinin size ulaşması kolaylaşacak ve satışlarınız artacak.
•    Haritada bir yer arayanlar markanızı ve firma görsellerinizi görecektir. Bu sayede firmanız reklam yapmadan farklı kişiler tarafından benimsenecektir.
•    Adres tarifi yapmak kolaylaşacaktır. Eğer firmanıza gelen birisine yol tarif etmek istiyorsanız firmanıza ait konumu belirtmeniz yeterli olacaktır.
•    İnsanlar özellikle kafe-restoran gibi işletmelerin konum bilgisinden yorumlarını incelemektedir. Buraya eklenecek fotoğraflar ve yorumlar ile müşteri sayınızda artış yaşanacaktır.
•    Konum görselleri ile insanlar firmanıza gelmeden önden bir fikir edinme şansı yakalayacaktır.
Siz de bu avantajları elde etmek için firmamızdan harita yönetimi hizmeti alabilirsiniz. Haritadaki konumunuzu belirleyebilirsiniz. 

Google Harita Kayıt Hizmetleri Nasıl Yapılır?

Kayıt işlemlerinde gerekli başvuruların evraklar ile yapılması gerekebilir. Bu yüzden başvurunun onaylanması için bunların eksiksiz tamamlanması gerekir. Ayrıca Google’a işletme sahibi olduğunuzu belirtmeniz ve buna ikna etmeniz gerekir. Ancak bu şekilde başarılı bir harita konum belirleme işlemi yapabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile Google harita yönetimi hizmeti sunmaktadır. Bu sayede haritadaki konumunuz en kısa sürede güncellenmektedir. Yapılması gereken tüm detayları bilen ekibimiz sizlere uygun bir başvuru gerçekleştirmektedir. Bu başvuru sonrasında ise kayıt işlemi gerçekleşir. 

Google Harita Kayıt Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Farklı birçok noktaya dikkat etmek Google haritalar kaydında önemlidir. Firmamızdan alacağınız hizmet sayesinde haritalara kayıt esnasında dikkat etmeniz gereken bu noktaları çok daha kolay öğrenebilirsiniz. Kayıt yapılırken sırasıyla şunlara dikkat etmek önem taşımaktadır:
•    İlk olarak tam olarak konumunuzu belirlemelisiniz. Farklı bina numarası veya konum gösteren adresler müşterilerinizin yanlış adrese gitmesine sebep olur. Adresi bulamayan müşteri ise muhtemelen rakip firmalara geçecektir.
•    Diğer bir önemli nokta ise kayıtta kullanılan fotoğraflardır. Google haritalar için kayıt tamamlandıktan sonra buraya sizin seçtiğiniz fotoğrafların eklenmesi oldukça önemlidir. Bu sayede gelen müşteriler öncesinde fotoğrafları görerek ön bilgi edinebilir.
•    Kayıtın hızlı onaylanması için doğru yere doğru başvuruyu yapmak önem taşıyor. Bunu yapmak içinse Google harita yönetimi hizmetimizden faydalanmanız gerekmektedir.
Tüm bunlara dikkat ederek siz de Google Haritalar üzerinde yerinizi alabilirsiniz. 

Harita Konum Değiştirme

Eğer mevcut konumunuz doğru değilse bunun değişme imkânı da mevcuttur. Konum değiştirmek için standart başvuru aşamaları izlenmektedir. Bu aşamaları takip ederek sonuca ulaşmak mümkündür. Google harita yönetimi hizmetimizi almak için siz de firmamızı arayabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile yanlış olan konumunuzu düzeltebilirsiniz. Konum hatalarından kurtulabilirsiniz. Firmamız alanında uzman kadrosu ile hizmet verir. Bu ise çok doğru sonuçlar almanızı sağlayacaktır. En hızlı şekilde konum hatasına müdahale gerçekleşir. Sonucunda ise konumu doğru olan bir işletme hesabına sahip olmanız sağlanır.

Harita Konumuna Görsel Ekleme

Haritadaki konumunuza görsel ve yorum eklemeniz mümkündür. Ayrıca çalışma saati, web sitesi gibi farklı detaylar da koyulabilir. Tüm bunlar başvuru esnasında belirtilmelidir. Yoksa sonraki süreçte eklenmesi zor olabilmektedir. Firmamız Google harita yönetimi konusunda profesyonel hizmet sunmaktadır. Bu ise konumunuzu en hızlı şekilde belirlemenizi sağlar. Alacağınız hizmet ile kısa süre içinde konum bilginiz güncellenecektir. Müşterilerinize ulaşmanız daha kolay bir hal alacaktır. Ayrıca sizi haritalardan bulan kişiler direkt olarak görsellere, web adresinize, telefon bilginize ve çalışma saatlerinize ulaşabilecektir. Bu ise müşteri sayınızın artmasını sağlayacaktır. Siz de firmamızdan destek alarak tüm bu avantajları elde edebilirsiniz. 
 Bursa Google Harita Yönetimi İşlerimizYazar

Doğukan Gümüşsoy

Dinamiksoft Kurucu Ortağı & Dijital Pazarlama Uzmanı

Lisans eğitimini bilgisayar mühendisliği bölümünde tamamladıktan sonra Dinamiksoft 'da kurucu ortak ve dijital pazarlama uzmanı olarak çalışmaktadır.Paylaş

Sayfamızı faydalı bulduysanız sosyal medya adreslerinizde paylaşarak daha fazla kişinin doğru içeriğe ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Yorumlar (0)Yorum Yapın